Тренери та репетитори
Практика показує, що вчитися - ніколи не пізно. При цьому в різні періоди життя нам можуть знадобитися навички, про необхідність яких ми абсолютно не замислювалися ще пару років тому. Отримувати...

Практика показує, що вчитися - ніколи не пізно. При цьому в різні періоди життя нам можуть знадобитися навички, про необхідність яких ми абсолютно не замислювалися ще пару років тому. Отримувати необхідні знання у фахівців сьогодні дуже зручно онлайн, так що прокачати вміння розмовляти іспанською мовою або знання з математики сьогодні можна взагалі не виходячи з дому!

Дійсно, сьогодні щоб удосконалити, наприклад, розмовну іноземну мову не обов'язково йти на курси - багатьом зручніше спілкуватися з приватним викладачем-носієм. А знайти інструктора, який за прийнятну ціну навчить водити авто, та ще й в специфічних умовах конкретного міста, теж часто простіше приватно. Це саме можна сказати і про викладання бойових мистецтв, фітнесу та інших видів фізичної активності.

Що ж стосується нетипових навичок, наприклад, вміння працювати з вузькоспеціалізованими програмами або приготування страв екзотичної кухні, то тут і зовсім складно знайти курси або щось подібне. Вихід - приватні оголошення репетиторів, які на додачу до своїх унікальним знанням працюють без посередників і, що називається, вкладають душу у ваше навчання.

Хочете вчитися або вчити? Вам сюди. Обирайте фахівця, який вам до душі, зручний час занять, суму оплати, і - вперед, до нових вершин!

Докладніше

Категорія – Тренери та репетитори

Фільтри
Місто
Статус
Платіж
Рейтинг
Дата
OK
Pavel
10-04-2021, 11:38
Румунська мова
Limba romană
Репетитори з мови
Ольга
05-04-2021, 16:33
настроить пианино
піаніно "Україна" (Чернігів) кінця 1940-х років. В нормальному стані.
Налаштування музичних інструментів
TETYANA
02-07-2020, 12:22
Нужен талантливый репетитор английского языка
Подростку 14-ти лет нужен талантливый, "заразительный"))) репетитор по английскому языку. Количество занятий - на Ваше усмотрение. Цена - обсудим ;)
Репетитори з мови
TETYANA
02-07-2020, 12:17
Научить игре на гитаре
Подростку 14-ти лет нужен учитель игры на гитаре, с нуля. Инструмент есть.
Викладачі з музики та вокалу
Наталія
21-05-2019, 12:09
Шукаю для доньки вчителя гри на фортепіано у центрі Вінниці
Шукаю для доньки вчителя гри на фортепіано у центрі Вінниці. Влітку займатися 4-6 разів у тиждень, а з вересня 3-4. Моєї доні 6 років. Австрійске фортепіано є.
Викладачі з музики та вокалу