Акція з lifecell Campus

Рука допомоги

Допомагаймо один одному справами

 

УВАГА!

Зараз необхідно залишатися вдома - дотримуватися карантину і тримати персональну дистанцію! Але в житті є ситуації, коли без допомоги не обійтися. Якщо Ви вибираєте звернутися за допомогою або готові допомогти, пам'ятайте, що безпека - головний пріоритет!

Уникайте прямого контакту і  дотримуйтеся дистанції. Використовуйте захисні маски, рукавички, дезінфікуючі засоби, регулярно мийте руки. Так як вірус зберігається на поверхнях до декількох годин, беріть предмети, які є об'єктами доставки, тільки в рукавичках, і якщо це можливо, не використовуйте їх відразу; дезинфікуйте поверхні і приміщення, в яких проводилися роботи.

 

Потрібна допомога?

1. На головній сторінці зверху натисніть «Розмістити завдання».
 
2. Вкажіть місто/селище, район або адресу проживання (вся контактна інформація не є публічною, її надійно захищено)
 
3. Оберіть категорію «Рука допомоги» та одну з підкатегорій

4. Розмісіть завдання – окресліть, яка саме допомога Вам потрібна. Також Ви можете розмістити додаткову інформацію про себе та нагальні потреби у власному акаунті у рубриці «Персональні дані» - категорія «Про себе».

 

Я можу допомогти!

1. Зайдіть в категорію «Рука допомоги», оберіть підкатегорію та завдання, із яким Ви можете допомогти, та запропонуйте свою руку допомоги.

2. Або зареєструйтесь на платформі та при заповненні власного акаунта у навичках оберіть «Рука допомоги» та/або одну з підкатегорій

3. Отримуйте повідомлення про завдання, в яких Ви можете допомогти, через Телеграм, на сайті та електронною поштою.

Пам’ятаймо про заходи безпеки – маски для обличчя, рукавички, дезинфікуючі засоби, гігієну рук та предметів, що є об’єктами доставки та, найголовніше – дистанцію!

 

Розкажіть про «Руку допомоги» рідним та друзям - поділіться посиланням про нас!

Розповісти про акцію друзям