Правила конфіденційності

Правила конфіденційності

Ці Правила конфіденційності (далі - "Правила") є невід'ємною частиною Публічної оферти на надання послуг (далі - "Публічна Оферта"). Терміни і поняття, що використовуються в цих Правилах аналогічні термінам і поняттям, використовуваним в основному тексті Публічної оферти. Використовуючи ресурс, а також Сервіси і Послуги, що надаються Компанією, Відвідувач і / або Користувач висловлює свою згоду з даними Правилами. У разі відмови Відвідувача і / або Користувача від дотримання даних Правил, він зобов'язаний припинити використання Ресурсу.
Правила поширюються на будь-які Послуги та сервіси, пропоновані Компанією через домен ChiqChaq.com.ua. 


Поняття конфіденційної інформації

Під конфіденційною розуміється вся ідентифікує інформація, отримана Компанією від Відвідувача і / або Користувача під час його перебування на сайтах Компанії та / або при використанні Сервісів, що надаються Компанією. Ця інформація, в разі необхідності, може бути використана для контактів з Користувачем і / або Відвідувачем, як в онлайн режимі, так і іншими способами. Персональні дані є складовою частиною конфіденційної інформації, що надається Користувачем і / або Відвідувачем виключно на добровільній основі і з його згоди. Для доступу до ресурсу Компанії надання конфіденційної інформації необов'язково, але в цьому випадку деякі розділи Сервіси і Послуги можуть виявитися недоступними.

 

Склад конфіденційної інформації:

 1. Персональні дані.
 2. Файли cookie.
 3. Журнали серверів. 


Склад персональних даних:

 1. Прізвище ім'я по батькові.
 2. Дата народження, стать, місце проживання.
 3. Адреса електронної пошти.
 4. Серія та номер паспорта.
 5. Координати, що визначають місцезнаходження мобільного пристрою, на якому встановлено додаток для доступу до Сервісу.
 6. Номер мобільного телефону.
 7. Фотографія користувача.
 8. Акаунти Користувача в соціальних мережах.

 

Цілі збору конфіденційної інформації:


Використання особистої інформації

Компанія зобов'язується не сприяти поширенню персональних даних користувачів і не передавати цю інформацію третім особам, за винятком таких випадків:

Компанія може проводити статистичні, демографічні та маркетингові дослідження, використовуючи конфіденційну інформацію. Результати даних досліджень не є конфіденційною інформацією. У будь-якому випадку Компанія гарантує, що результати досліджень будуть використовуватися без будь-якого зв'язку з особистою інформацією, представленою Користувачем і не дозволять ідентифікувати конкретного Користувача. Користувач висловлює свою згоду на отримання особистих повідомлень від Адміністрації на адресу електронної пошти в будь-який час і будь-якого характеру, в тому числі і рекламного.

 

Розміщення Користувачем інформації про себе при використанні ресурсу

Користувач може за своїм бажанням надавати третім особам будь-яку інформацію про себе в ході користування Ресурсом. Дана інформація розцінюється як загальнодоступна, і, отже, Компанія не несе ніякої відповідальності за наслідки таких дій Користувача. Користувач гарантує, що інформація, яка надається третім особам та Компанії не може:

 

Збір і зберігання конфіденційної інформації

Компанія здійснює збір, зберігання і використання конфіденційної інформації в суворій відповідності з цими Правилами. Компанія вживає всіх необхідних заходів для того, щоб належним чином забезпечити зберігання та використання добутої інформації. Збір конфіденційної інформації відбувається автоматично при відвідуванні ресурсу і використанні Сервісів і Послуг Компанії, а також при заповненні Користувачем і / або Відвідувачем пропонованих форм.

Компанія робить все можливе, щоб звести до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації, а також ризик її неналежного використання, однак не несе ніякої відповідальності у випадку отримання доступу до конфіденційної інформації третіми особами. У разі виникнення спірних ситуацій при використанні ресурсу, Послуг та Сервісів Компанії, а також в інших випадках, передбачених Публічної офертою про використання ресурсу "ChiqChaq.com.ua" або чинним законодавством України, Користувач і / або Відвідувач зобов'язується надати Компанії персональні дані по її запитом, в тому числі і в письмовому вигляді. Компанія залишає за собою право зберігати всю конфіденційну інформацію, що стосується Користувача протягом 5 років після відмови Користувача від використання ресурсу "ChiqChaq.com.ua", в тому числі змінні і змінені персональні дані.